Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări auxiliare la conducata de alimentare cu apă

Număr anunț
DA23399362
Autoritate contractantă
COMUNA CALINESTI OAS (PRIMARIA CALINESTI OAS) (CUI 3896860)
Furnizor / câștigător
EDIL BERCEANU SRL (CUI RO22242668)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
28.06.2019 15:03
Termen limită
03.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.