Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulpe de pui superioare dezosate fara piele

Număr anunț
DA23977683
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit ,,Trenuletul veseliei'' (CUI 29885342)
Furnizor / câștigător
ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,50 RON
Valoare atribuită
172,50 RON
Data publicării
30.09.2019 09:36
Termen limită
05.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,50 RON

din 172,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.