Ofertă acceptată Cumpărare directă

paine aclorida feliata; franzela alba feliata 300gr

Număr anunț
DA23744086
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
Furnizor / câștigător
VADPAN S.R.L. (CUI RO12527455)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
29.08.2019 08:13
Termen limită
07.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.