Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 14,0% sub estimat

PIEPT PUI DEZOSAT REFRIGERAT

Număr anunț
DA23747364
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL FERMECAT (CUI 29386520)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI RO2517969)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
578,10 RON
Valoare atribuită
497,40 RON 14,0% sub estimat
Data publicării
29.08.2019 11:28
Termen limită
06.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497,40 RON

din 578,10 RON estimat 14,0%

Adjudecat la 86,0% din estimat · economie 80,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.