Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 35,8% sub estimat

OREZ BOB ROTUND SCOTTI

Număr anunț
DA23747183
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL FERMECAT (CUI 29386520)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI RO2517969)
Cod CPV
03211300-6 · Orez (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,60 RON
Valoare atribuită
80 RON 35,8% sub estimat
Data publicării
29.08.2019 11:19
Termen limită
06.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80 RON

din 124,60 RON estimat 35,8%

Adjudecat la 64,2% din estimat · economie 44,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.