Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,1% sub estimat

fasole teci 400gr

Număr anunț
DA23747163
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL FERMECAT (CUI 29386520)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI RO2517969)
Cod CPV
15331170-9 · Legume congelate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,90 RON
Valoare atribuită
120 RON 3,1% sub estimat
Data publicării
29.08.2019 11:18
Termen limită
06.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120 RON

din 123,90 RON estimat 3,1%

Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 3,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.