Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE INSTALARE DE GAZ NUMAR DE REFERINTA: 30/2019DRA PRET DE CATALOG: 11.016,00 RON / Unitate
- Număr anunț
- DA24540787
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Scolar (CUI 3814674)
- Furnizor / câștigător
- DRAMON 99 SRL (CUI RO12267703)
- Cod CPV
- 45333000-0 · Lucrari de instalare de gaz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.016 RON
- Valoare atribuită
- 11.016 RON
- Data publicării
- 29.11.2019 12:59
- Termen limită
- 04.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.016 RON
din 11.016 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro