Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paine alba feliata 1 kg

Număr anunț
DA24545362
Autoritate contractantă
LICEUL GRECO CATOLIC IULIU MANIU (CUI 10078511)
Furnizor / câștigător
VITAL PRODUS SRL (CUI RO6735370)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,55 RON
Valoare atribuită
144,55 RON
Data publicării
02.12.2019 07:53
Termen limită
07.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,55 RON

din 144,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.