Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie toner
- Număr anunț
- DA23985229
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii Atragere de Investitii si Promovarea Exportului Constanta (CUI 37989859)
- Furnizor / câștigător
- TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.682,96 RON
- Valoare atribuită
- 2.682,96 RON
- Data publicării
- 30.09.2019 14:08
- Termen limită
- 05.10.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2019 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.682,96 RON
din 2.682,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro