Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,0% sub estimat
MERE IMPORT
- Număr anunț
- DA23747132
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL FERMECAT (CUI 29386520)
- Furnizor / câștigător
- LUIGI SRL (CUI RO2517969)
- Cod CPV
- 03222321-9 · Mere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123,60 RON
- Valoare atribuită
- 105 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2019 11:17
- Termen limită
- 06.09.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2019 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105 RON
din 123,60 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 18,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.