Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 16,1% sub estimat

TELINA

Număr anunț
DA23746929
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL FERMECAT (CUI 29386520)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI RO2517969)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,20 RON
Valoare atribuită
100 RON 16,1% sub estimat
Data publicării
29.08.2019 11:07
Termen limită
06.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100 RON

din 119,20 RON estimat 16,1%

Adjudecat la 83,9% din estimat · economie 19,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.