Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 13,8% sub estimat

BISCUITI bel vita

Număr anunț
DA23746835
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASTELUL FERMECAT (CUI 29386520)
Furnizor / câștigător
LUIGI SRL (CUI RO2517969)
Cod CPV
15820000-2 · Piscoturi si biscuiti; produse de patiserie si de cofetarie conservate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
433,26 RON
Valoare atribuită
373,50 RON 13,8% sub estimat
Data publicării
29.08.2019 11:02
Termen limită
06.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,50 RON

din 433,26 RON estimat 13,8%

Adjudecat la 86,2% din estimat · economie 59,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.