Ofertă acceptată Cumpărare directă

Complex parc

Număr anunț
DA23395562
Autoritate contractantă
COMUNA MUNTENI BUZAU (CUI 4231873)
Furnizor / câștigător
IANIS ANA BĂDOI SRL (CUI 36222776)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.400 RON
Valoare atribuită
47.400 RON
Data publicării
28.06.2019 11:40
Termen limită
03.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.400 RON

din 47.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.