Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGI URINA ADULTI - 2l - ,cu supapa si evacuare,valva antireflux,cert.C.E.
- Număr anunț
- DA23375997
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- BRILLMED S.R.L. (CUI RO40793444)
- Cod CPV
- 33141615-4 · Pungi pentru recoltarea urinei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360 RON
- Valoare atribuită
- 360 RON
- Data publicării
- 26.06.2019 13:13
- Termen limită
- 01.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2019 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
360 RON
din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro