Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport, procesare si eliminare deseuri medicale

Număr anunț
DA23398537
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524200-8 · Servicii de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.910 RON
Valoare atribuită
8.910 RON
Data publicării
28.06.2019 13:54
Termen limită
06.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.910 RON

din 8.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.