Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marker Ek whiteboard W 500

Număr anunț
DA24545898
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 CUGIR (CUI 12828202)
Furnizor / câștigător
ELCO BUSINESS SRL (CUI RO16888843)
Cod CPV
30192123-9 · Carioca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
882 RON
Valoare atribuită
882 RON
Data publicării
02.12.2019 08:41
Termen limită
07.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882 RON

din 882 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.