Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manuale MCMI III, MACI, MMSE 2
- Număr anunț
- DA24246179
- Autoritate contractantă
- Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
- Furnizor / câștigător
- D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI RO14937087)
- Cod CPV
- 33156000-8 · Material de testare psihologica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 725,78 RON
- Valoare atribuită
- 725,78 RON
- Data publicării
- 30.10.2019 13:23
- Termen limită
- 04.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
725,78 RON
din 725,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro