Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT / SET Tastatura Multimedia cu fir USB / Mouse cu fir USB 3 butoane + 1 rotita scroll - SPACER

Număr anunț
DA24539422
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI (CUI 4266812)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,05 RON
Valoare atribuită
105,05 RON
Data publicării
29.11.2019 12:13
Termen limită
04.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,05 RON

din 105,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.