Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEXTRAN 40 NACL SOL.PERF. FLAC. 500ML X 6

Număr anunț
DA24539137
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,90 RON
Valoare atribuită
108,90 RON
Data publicării
29.11.2019 12:03
Termen limită
07.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108,90 RON

din 108,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.