Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompa peristaltica Verderflex Dura 25

Număr anunț
DA23760295
Autoritate contractantă
EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI RO18856244)
Furnizor / câștigător
VERDER ROMANIA SRL (CUI RO6563054)
Cod CPV
42122510-8 · Pompe peristaltice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.653,13 RON
Valoare atribuită
15.653,13 RON
Data publicării
02.09.2019 09:18
Termen limită
07.09.2019 17:00
Data finalizării
02.09.2019 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.653,13 RON

din 15.653,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.