Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de montare pavaj, rigole, borduri și executare canalizare pluvială

Număr anunț
DA23604397
Autoritate contractantă
ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
Furnizor / câștigător
CZIRJAK CONSTRUCT SRL (CUI RO31482236)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.041,50 RON
Valoare atribuită
33.041,50 RON
Data publicării
01.08.2019 09:56
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.041,50 RON

din 33.041,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.