Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta pentru postul radio-tv din cadrul Universitatii ”Vasile Alecsandri” din Bacau
- Număr anunț
- DA23597987
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN PROCONSULTING S.R.L. (CUI 39975388)
- Cod CPV
- 50343000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.380 RON
- Valoare atribuită
- 2.380 RON
- Data publicării
- 31.07.2019 11:29
- Termen limită
- 06.08.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2019 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.380 RON
din 2.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro