Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rovinieta - taxa de drum

Număr anunț
DA23604626
Autoritate contractantă
Academia Oamenilor de Stiinta din Romania (CUI 5091859)
Furnizor / câștigător
SCALA ASSISTANCE SRL (CUI RO17929585)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,87 RON
Valoare atribuită
333,87 RON
Data publicării
01.08.2019 10:08
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,87 RON

din 333,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.