Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carton A4 250gr/mp alb Fedrigoni Symbol Tatami 125 coli/top.
- Număr anunț
- DA23390886
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.771 RON
- Valoare atribuită
- 1.771 RON
- Data publicării
- 27.06.2019 17:49
- Termen limită
- 06.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2019 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.771 RON
din 1.771 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro