Ofertă acceptată Cumpărare directă

Peroxid de hidrogen 30% (perhidrol, apa oxigenata 30%), import

Număr anunț
DA23392614
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BUCURESTI (CUI 4221357)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
24326300-8 · Peroxizi organici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458,50 RON
Valoare atribuită
458,50 RON
Data publicării
28.06.2019 09:36
Termen limită
03.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458,50 RON

din 458,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.