Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala laser monocrom A3 Xerox WorkCentre B1025 U

Număr anunț
DA23401025
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GALATI (CUI 4211485)
Furnizor / câștigător
A.M.G. COMSERVICE SRL (CUI RO8531717)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.646 RON
Valoare atribuită
4.646 RON
Data publicării
01.07.2019 08:58
Termen limită
06.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.646 RON

din 4.646 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.