Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie serviciu revizie obligatorie in perioada de garantie la 6 microbuze Mercedes Sprinter.

Număr anunț
DA24263438
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
TIRIAC AUTO SRL (CUI RO11331727)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.976,70 RON
Valoare atribuită
4.976,70 RON
Data publicării
01.11.2019 09:06
Termen limită
06.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.976,70 RON

din 4.976,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.