Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MASA

Număr anunț
DA23985539
Autoritate contractantă
ASOCIATIA FOTBAL CLUB UTA ARAD (CUI RO28322189)
Furnizor / câștigător
COANDI SRL (CUI RO1688146)
Cod CPV
55312000-0 · Servicii de restaurant cu ospatari fara restrictii de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.100 RON
Valoare atribuită
16.100 RON
Data publicării
30.09.2019 14:21
Termen limită
06.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.100 RON

din 16.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.