Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie tampon pH 10.00, 7.00 si 4.00

Număr anunț
DA23962606
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
Cod CPV
24950000-8 · Produse chimice speciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,31 RON
Valoare atribuită
263,31 RON
Data publicării
26.09.2019 14:40
Termen limită
01.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,31 RON

din 263,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.