Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtre MicroGard IIB, set de 50 buc, cu forma anatomica (piesa bucala ovala incorporata) MasterScope

Număr anunț
DA23965999
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
NEWMEDICS COM SRL (CUI RO16020624)
Cod CPV
42913500-4 · Filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160 RON
Valoare atribuită
2.160 RON
Data publicării
27.09.2019 09:07
Termen limită
06.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.160 RON

din 2.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.