Ofertă acceptată Cumpărare directă

MENIU

Număr anunț
DA24249590
Autoritate contractantă
Comuna Gradinari (Consiliul Local Gradinari ) (CUI 3227424)
Furnizor / câștigător
BOM MECANICA SRL (CUI 17977329)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.696 RON
Valoare atribuită
1.696 RON
Data publicării
30.10.2019 15:36
Termen limită
06.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.696 RON

din 1.696 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.