Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Multifunctional laser monocrom HP LaserJet Pro MFP M130a, A4, USB
- Număr anunț
- DA23986951
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA (CUI 4350629)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369,66 RON
- Valoare finală
- 369,66 RON
- Data publicării
- 30.09.2019 15:23
- Data finalizării
- 01.10.2019 10:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.