Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii RSVTI (conform Ord. ISCIR 130/2011), lg.64/2008

Număr anunț
DA24263585
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA DOLJ (CUI 14454791)
Furnizor / câștigător
PRESTEXPERT TECHNICS SRL (CUI 26361033)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
01.11.2019 09:13
Termen limită
06.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.