Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatare cosuri Baneasa

Număr anunț
DA23962317
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
ABC CONTROL SRL (CUI 29686854)
Cod CPV
42521000-4 · Echipamente de eliminare a fumului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.110 RON
Valoare atribuită
6.110 RON
Data publicării
26.09.2019 14:28
Termen limită
01.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.110 RON

din 6.110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.