Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGENT DE DESZAPEZIRE SI DEZGHET-ADD-3 KG

Număr anunț
DA24546064
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Alexandru Vaida-Voevod" Cluj-Napoca (CUI 12153849)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
37411000-2 · Echipament de iarna (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,20 RON
Valoare atribuită
655,20 RON
Data publicării
02.12.2019 08:48
Termen limită
07.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,20 RON

din 655,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.