Ofertă acceptată Cumpărare directă

Model P-28-5898-1 Picoprobe

Număr anunț
DA24260520
Autoritate contractantă
I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
Furnizor / câștigător
INTERNET SRL (CUI RO3738763)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.102 RON
Valoare atribuită
18.102 RON
Data publicării
31.10.2019 15:00
Termen limită
06.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.102 RON

din 18.102 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.