Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Laptop cu procesor Intel® Core™ i3, 15.6", Full HD, 8GB,256 SSD
- Număr anunț
- DA24262226
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic ONISIFOR GHIBU (CUI 4722498)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.857,12 RON
- Valoare finală
- 2.857,12 RON
- Data publicării
- 31.10.2019 18:15
- Data finalizării
- 01.11.2019 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.