Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Brother 8880DN, A4, Duplex, Retea

Număr anunț
DA24263549
Autoritate contractantă
Cresa Nr. 1 Suceava (CUI 4244946)
Furnizor / câștigător
LOGSOFT SRL (CUI 10818881)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,34 RON
Valoare atribuită
840,34 RON
Data publicării
01.11.2019 09:12
Termen limită
06.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,34 RON

din 840,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.