Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor LED Philips 203V5LSB26/10 19.5 inch, format 16:9, VGA, negru
- Număr anunț
- DA24537619
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.332 RON
- Valoare atribuită
- 3.332 RON
- Data publicării
- 29.11.2019 11:16
- Termen limită
- 04.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.332 RON
din 3.332 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro