Ofertă acceptată Cumpărare directă

CE285A (85A) CARTUS TONER BLACK (1.600 PAGINI) COMPATIBIL 100% NOU HP LJ PRO P1102 P1105 M1132 PROMO

Număr anunț
DA24261505
Autoritate contractantă
LICEUL REGINA MARIA DOROHOI (CUI 3860425)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.813,47 RON
Valoare atribuită
2.813,47 RON
Data publicării
31.10.2019 15:50
Termen limită
06.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.813,47 RON

din 2.813,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.