Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REFILL CARTUS TONER HP , CANON
- Număr anunț
- DA23410455
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
- Furnizor / câștigător
- BRIP SERVICE SRL (CUI 18026127)
- Cod CPV
- 50323100-6 · Servicii de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260 RON
- Valoare atribuită
- 1.260 RON
- Data publicării
- 02.07.2019 07:58
- Termen limită
- 07.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2019 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.260 RON
din 1.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro