Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie Imprimanta Epson EPL5900

Număr anunț
DA23602964
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
ALCO UNIVERSAL SRL (CUI RO11596384)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284 RON
Valoare atribuită
284 RON
Data publicării
01.08.2019 08:19
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

284 RON

din 284 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.