Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fan

Număr anunț
DA23405765
Autoritate contractantă
DIRECTIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 23676401)
Furnizor / câștigător
AERO GETIC SRL (CUI RO17950188)
Cod CPV
03114200-5 · Plante furajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.200 RON
Valoare atribuită
11.200 RON
Data publicării
01.07.2019 12:39
Termen limită
06.07.2019 17:00
Data finalizării
01.07.2019 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.200 RON

din 11.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.