Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE INTRETINERE CALCULATOARE SI IMPRIMANTE
- Număr anunț
- DA23401711
- Autoritate contractantă
- TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
- Furnizor / câștigător
- SORIN INFO COMPUTERS SRL (CUI RO21913315)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.400 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON
- Data publicării
- 01.07.2019 09:34
- Termen limită
- 06.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2019 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.400 RON
din 5.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro