Ofertă refuzată Cumpărare directă

Motorina

Număr anunț
DA23595295
Autoritate contractantă
COMUNA PUIESTI (PRIMARIA COMUNEI PUIESTI VASLUI) (CUI 3394317)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.960 RON
Valoare finală
4.960 RON
Data publicării
31.07.2019 08:54
Data finalizării
02.08.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.