Ofertă acceptată
Cumpărare directă
reparatie laptop ASUS X555LA conform DEVIZ reparatie 1128 si fisei de service 48463
- Număr anunț
- DA24551067
- Autoritate contractantă
- UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE TULCEA (CUI 24849870)
- Furnizor / câștigător
- AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI RO6612114)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 565 RON
- Valoare atribuită
- 565 RON
- Data publicării
- 02.12.2019 11:38
- Termen limită
- 07.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
565 RON
din 565 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro