Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oua

Număr anunț
DA23995563
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sf.Haralambie (CUI 4568179)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI RO28312215)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213,90 RON
Valoare atribuită
213,90 RON
Data publicării
01.10.2019 13:53
Termen limită
06.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213,90 RON

din 213,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.