Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONURI EVOLIS - 1100 uL si CONURI EVOLIS - 300UL

Număr anunț
DA23613165
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI RO23818271)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.429 RON
Valoare atribuită
4.660 RON
Data publicării
02.08.2019 10:49
Termen limită
07.08.2019 17:00
Data finalizării
02.08.2019 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.660 RON

din 4.429 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.