Ofertă refuzată Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU IGIENA PERSONALA

Număr anunț
DA24268136
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
33711400-1 · Produse cosmetice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.958,95 RON
Valoare finală
27.848,15 RON
Data publicării
01.11.2019 12:17
Termen limită
06.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.