Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ovaz Cornexi 65g dif arome( 5cereala,mere,fructe rosii)
- Număr anunț
- DA24547765
- Autoritate contractantă
- TEGA S.A. (CUI RO8670570)
- Furnizor / câștigător
- ERVIN IMPEX SRL (CUI RO8840453)
- Cod CPV
- 03211900-2 · Produse pe baza de cereale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26,57 RON
- Valoare atribuită
- 26,57 RON
- Data publicării
- 02.12.2019 09:54
- Termen limită
- 07.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26,57 RON
din 26,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro